Følg oss

Litt om oss

Økonomihuset`s ansatte har drevet med regnskap og rådgivning i over 20 år og har lang erfaring fra både regnskap, rådgivning og revisjon. I tillegg til våre ansatte har vi et nært samarbeid med rådgivere innenfor både skatt og juss.

Ta kontakt

Vår historie

Vi har vært her siden 1995 og er derfor godt kjent med mange ulike bransjer I vårt område. Økonomihuset tilbyr de siste moderne regnskapstjenester innen digital/elektronisk bilagstrøm, programvare og kundens egen web side Min side. Dette gjør at kunden kan være online og oppdatert med resultater og diagrammer fra sin egen pc på kontoret eller hjemme. 


For oss i Økonomihuset blir kunden og kvalitet satt i fokus, det lønner seg, det er vår erfaring. Vi demonstrerer gjerne vår kapasitet gjennom vårt effektive og innovative datasystem som også er tilrettelagt for optimal kundebruk. 

Alt dette er som vi sier...en investering i fremtiden.

Våre medarbeidere

Jan Ove Magnussen

Partner / Daglig leder

  400 78 500

 jan.ove@oekhuset.no

Arnstein Magnussen

Partner / revisor

  473 69 237

 arnstein@oekhuset.no

Elin M. Kristiansen

Medarbeider

  479 33 411

 elin@oekhuset.no

Ragnar Davidsen

Medarbeider

  479 33 413

 ragnar@oekhuset.no

Guro Strand

Medarbeider

  479 33 412

 guro.strand@oekhuset.no

Ida Sofie Wannebo Ingebrigtsen

Medarbeider

  479 33 414

 ida.sofie@oekhuset.no