Følg oss

Litt om oss

Økonomihuset Magnussen AS har drevet med regnskap og rådgivning i over 30 år. Vi har derfor lang erfaring innenfor ulike næringsformer og moderne økonomistyring samt revisjon. I tillegg til våre ansatte har vi et nært samarbeid med rådgivere innenfor både skatt og juss.

Ta kontakt

Våre medarbeidere

Arnstein Magnussen

Partner / revisor

Oppdragsansvarlig

 

  473 69 237

 arnstein@oekhuset.no

Ragnar Davidsen

Rådgiver - regnskap

Oppdragsanvarlig

 

  988 81 132

 ragnar@oekhuset.no

Guro Strand

Rådgiver - regnskap

Oppdragsanvarlig

Namsos - Indre Namdal

  958 74 982

 guro.strand@oekhuset.no

Hedda Sofie Haugum

Rådgiver - regnskap

Namsos - Indre Namdal

  900 87 895

hedda.sofie@oekhuset.no

Ida Sofie Wannebo Ingebrigtsen

Daglig leder regnskap

Oppdragsansvarlig

  911 39 564

 ida.sofie@oekhuset.no

Julie Bugge

Rådgiver - regnskap

  742 170 50

 

julie.bugge@oekhuset.no

Therese Gundersen

Rådgiver - regnskap

  992 75 341

therese@oekhuset.no

Petter Haugli

Rådgiver - regnskap

  74 21 70 50

petter.haugli@oekhuset.no

Jan Ove Magnussen

Fagleder

  400 78 500

jan.ove@oekhuset.no

Generell Kontaktadresse

 

  74 21 70 50

firmapost@oekhuset.no